Prośba do Przychodni o import leku IWERMEKTYNA

Do:

Przychodnia ………………….

Szanowni Państwo,

Swoją odpowiedź na Interpelację nr 22785 w sprawie możliwości wprowadzenia na rynek polski leku iwermektyna podsekretarz stanu w ministerstwie zdrowia Maciej Miłkowski zakończył słowami:

Interpelacja nr 22785 (sejm.gov.pl)
Należy szczególnie podkreślić, iż Minister Zdrowia nie zabronił stosowania iwermektyny we wskazaniach pozarejestracyjnych. Zgodnie z art. 4 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2021 r. poz. 790) lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością. Zatem lekarz ma możliwość stosowania wśród pacjentów produktów leczniczych również w zakresie pozarejestracyjnym.

W związku z tym zwracam się do Państwa o import docelowy Ieku Iwermektyna 3 mg x 35 kapsułek, który nie jest zarejestrowany w Polsce, choć jest dostępny na receptę na Słowacji, w Czechach, w Niemczech, na Węgrzech, w Austrii, w Szwajcarii, w Bułgarii, w Macedonii itd.
Obszerne Uzasadnienie dla stosowania tego leku zapisane jest na stronie internetowej:

Iwermektyna ratuje życie milionom ludzi chorym na COVID-19 | antrejka.pl

Informacja jak wypełnić taki wniosek znajduje się na tej stronie:

IMPORT DOCELOWY Sprowadź z zagranicy produkty lecznicze lub środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego – Ministerstwo Zdrowia – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Chciałbym stosować go  w profilaktyce Covid-19  zgodnie z tym protokołem:

I-MASK+ Protocol | FLCCC | Front Line COVID-19 Critical Care Alliance
Pozostałe suplementy z tego protokołu dla profilaktyki są w Polsce dostępne bez recepty. 


Są już dziesiątki pozytywnych badań tego leku przeprowadzonych przez setki naukowców i jest stosowany na Covid w wielu krajach i regionach świata.

Ivermectin for COVID-19: real-time analysis of all 85 studies (c19ivermectin.com)

Stosowany jest od lat i jest bardzo bezpieczny. Wydany był w milardach dawek i wykazał bezpieczeństwo na poziomie aspiryny.
O jego skuteczności w Uttar Pradesh, czy Mexico City można się także przekonać patrząc na wykresy, w jaki sposób lek wpływa na zmniejszenie zachorowań i śmiertelności:

Epidemiologic analyses on Ivermectin in COVID-19 | FLCCC | Front Line COVID-19 Critical Care Alliance

Polecam też tę prezentację naukowca FLCCC Alliance member CV – Dr. Paul E. Marik (covid19criticalcare.com)https://www.youtube.com/watch?app=desktop&t=816&v=OY8QV7lnFFo&feature=youtu.be

Lek warto sprowadzić także dla innych pacjentów z mojej miejscowości


z wyrazami szacunku
……………………………………

……………………………………