Radni z gminy Kórnik apelują o wprowadzenie obowiązku bieżącego badania wpływu technologii 5G na zdrowie mieszkańców, o rzetelność informowania i o konsultowanie prawa w zakresie lokalizacji inwestycji

Apel skierowany jest do władz państwowych.

Wyniki głosowania widać na tym ekranie:

Zachęcam także do relacji z przebiegu sesji na ten temat w czasie od 1,30h do 1,59h

http://kornik.esesja.pl/transmisja/7383/xxi-sesja-rady-miasta-i-gminy-k%C3%B3rnik-27-maja-2020.htm

https://www.youtube.com/watch?v=bA5UhhB3aqk

Wszystkim radnym, Ludziom Dobrej Woli, dziękuję bardzo za współpracę i za ten odważny apel!

Dziękuję też za zaproszenie do zdalnego udziału w posiedzeniu komisji.

Moim celem było to, aby uczciwe i rzetelne informacje o nowej technologii dochodziły do władz samorządowych. Taka petycja powoduje, że ludzie bardziej się angażują i rozpoznają temat, dzięki czemu wiedzą więcej niż z propagandy władz i głównych mediów będących w rękach rządu i przemysłu.

Radni przekonali się, jak nierzetelne wypowiedzi i informacje są przedstawiane na stronach rządowych, dlatego apelują także i o to.

Bardzo mi się spodobała opinia pani przewodniczącej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji wypowiedziana podczas sesji. Na początku była bardzo sceptycznie nastawiona do petycji. Radzę Państwu wysłuchać tej wypowiedzi bezpośrednio w podlinkowanych relacjach.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim LUDZIOM DOBREJ WOLI, którym zależy na zdrowiu społeczeństwa, rzetelnej informacji i zwykłej ludzkiej uczciwości.